Аграрії Херсонщини можуть отримати модульні склади для зберігання зерна

0
243

Фермерам з Херсонської області пропонують пройти реєстрацію у Державному аграрному реєстрі, щоб отримати модульні склади для зберігання зерна.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.
Для того, щоб стати учасником програми, треба подати заявку через Державний аграрний реєстр (ДАР). ДАР доступний для аграріїв за посиланням.
Кожному бенефіціару надають модульний склад на 300, 500 або 1000 тонн.
Учасниками програми можуть бути юридичні особи (фермерські господарства та товариства з обмеженою відповідальністю) та фізичні особи-підприємці, які володіють зареєстрованими сільськогосподарськими угіддями. Аграрії мають бути зареєстровані та вести свою діяльність на Херсонщині.
За додатковою інформацією можна звернутись до контакт-центру ДАР: +38 044 339 9215; support@dar.gov.ua.

  • Постраждалі від війни фермери Херсонщини можуть отримати грошову допомогу. Програму підтримки реалізовує Міжнародна організація Mercy Corps за фінансування Фонда Говарда Баффета. Розмір допомоги становить 75 тис дол США.
  • Мешканці Білозерської, Чорнобаївської та Станіславської громад надавати мають можливість надати пропозиції щодо відновлення своїх населених пунктів. Ініціативи можуть стосуватися облаштування парків та зелених зон, створення центрів реабілітації, проведення фестивалів, акцій та культурних заходів тощо.
  • 24-25 листопада у Києві відбувся тренінг “Застосування підходу “Build Back Better” у відновленні регіонів і громад”. У навчаннях взяли участь представники Станіславської та Чорнобаївської громад.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь