Аграрії Херсонщини можуть отримати «бронь» від мобілізації

0
189

Працівників аграрного сектору на Херсонщині терміном на 12 місяців бронюватимуть від мобілізації. Завдяки цьому фермери зможуть зібрати врожай.

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький на Black Sea Security Forum, повідомило “Вгору“.

Держава підтримає діяльність аграріїв кількома прийнятими рішеннями: автоматичним продовженням бронювань на 3 місяці та наданням подальших бронювань на 1 рік замість 6 місяців.

Загалом норма бронювання складає до 50%. Проте цю кількість по деяких професіях можна збільшити, якщо подати відповідне клопотання з обґрунтуванням.

У деяких сферах через мобілізацію кількість співробітників зменшилась до 20%. Наразі найбільш необхідними професіями в ЗСУ та агросекторі залишаються інженерні: машиністи, трактористи тощо.

  • У Дар’ївській СТГ запрацювала соціальна пральня.  У ній знаходяться дві сушарки та дві пральні машинки. Заклад діє безкоштовно для ВПО, людей з інвалідністю тощо.
  • – Херсонським аграріям надали понад 200 рукавів для зберігання врожаю. Їх уже отримали 17 фермерів. В обладнанні можна зберігати понад 40 тисяч тонн зерна.
  • – Сільгоспвиробники Херсонщини можуть долучитись до Програми USAID АГРО.  У її межах фермерам надають до 2 тонн добрива карбамід. Реєстрація заявок проходить з 11 по 25 червня.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь