Агентство відновлення запрошує на роботу

0
250

На порталі “Робота та відновлення” доступні більше тисячі вакансій.
Про це повідомило Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України у Facebook.
Проєкт “Робота та відновлення” реалізовує Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури, Агентство відновлення, Укрпошта та Укрзалізниця.
На веб-сайті можна відсортувати вакансії за типом спеціальності, місцем розташування, наявністю можливостей для навчання та проживання. Також на ньому доступні рекомендації щодо пошуку роботи.

“Зараз маємо найбільше проєктів відновлення у постраждалих громадах. Створення там нових робочих місць – це і підтримка людей, які там проживають, і стимул повернутися тим, хто виїхав. До того ж, у підрядних організацій, особливо в прифронтових регіонах, є потреба в працівниках різних спеціальностей”, – повідомив Мустафа Найєм, голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури.

Організації у сфері управління Міністерства відновлення та підрядні компанії, які реалізують проєкти відновлення, надають дані щодо відкритих вакансій.
Відповідно до результатів опитування, проведених robota.ua за ініціативи Міністерства відновлення, наразі 56,2% людей знаходяться в активному пошуку роботи. 26,2% мають роботу, але збираються її змінити. 64,4% опитуваних планують влаштуватись на роботу з повною зайнятістю, 39% – з неповною, а 16,5% розглядають фріланс.
Розглянути вакансії у сфері відновлення можна за посиланням.

  • Аграрії Херсонщини можуть отримати від 10 до 100 млн грн на відновлення та розвиток власної справи. Конкурс проводить програма USAID АГРО. Учасниками конкурсу можуть стати приватні підприємства, які мають експортоорієнтовані стратегії розвитку та є постійними експортерами.
  • Мешканці Херсонської області мають можливість безоплатно отримати психологічну, юридичну та соціальну допомогу. Консультації проводять спеціалісти Інтегрованого центру комплексної підтримки Brave&Safe Platform. Підтримку надають ВПО та особам, які постраждали внаслідок повномасштабної війни або гендерного насильства.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь