Агентство відновлення підписало 363 договори на відновлення осель у Посад-Покровському

0
164

У Посад-Покровському Чорнобаївської громади триває відбудова. Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури уклало вже 363 договори на відбудову житла у селі.

Про це агентство повідомило у Telegram.

Посад-Покровське увійшло до програми експериментального урядового проєкту відбудови, у. межах якого мешканцям села ремонтують будинки державним коштом. Укладено 363 договори з власниками осель, пошкоджених у результаті військових дій та обстрілів.

Відновлення у населеному пункті продовжується майже рік. Починаючи з січня 2024 року, будівельники ремонтують 81 об’єкт. На 72 з них вже закладений фундамент, а на 12 почалося зведення стін.

Загалом будівництвом осель у Посад-Покровському займаються більш ніж 100 працівників.

  • У Дар’ївській громаді облаштували “Острівець безпеки для молоді”. Проєкт вдалось реалізувати завдяки Дар’ївській сільській раді та БФ “Моя Херсонщина”. За грантові кошти придбано 15 листів USB, фарбу, три спортивні тренажери та тенісний стіл.
  • Чорнобаївській СТГ передали 2000 метрів трубопроводу. Допомогу громада отримала від БФ “Ранок Відродження”. Обладнання буде використано для відновлення водопостачання у Киселівці.
  • У Чорнобаївській громаді закінчують монтувати модульне містечко для ВПО. Там зможуть проживати понад 350 переселенців. 28 березня на прилеглій до містечка території посадили молоді ялинки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь