30.5 C
Kherson
Субота, 22 Червня, 2024

Останні новини

Африканська чума: власникам загиблих свиней виплатять компенсацію, а бродячих собак відстріляють мисливці

У зв’язку зі спалахом африканської чуми свиней на території Білозерського району з метою недопущення розповсюдження захворювання, 24 лютого на сесії Білозерської районної ради, депутати прийняли такі рішення:

– з районного бюджету виділити 10 тис.грн. на підтримку товариства мисливців та рибалок у Білозерському районі для ліквідації бродячих собак, які є поширювачами хвороби. Тому тримайте домашніх собак на прив’язі або у вольєрах, не випускайте з дворів.

– 65 тис.грн. з районного бюджету направлено для виплати компенсації власникам свиней, знищених у зв’язку з хворобою на африканську чуму, в рамках районної програми «Турбота». Компенсація обчислюється  з розрахунку 23,70грн/кг.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info