22.7 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

А давайте поговоримо про транспортні перевезення в Білозерській СТГ?

Новинний портал БілозеркаІнфо та газета «Придніпровська Зірка» зібрали думки жителів громади щодо їхнього задоволення транспортними послугами в  Білозерській СТГ.

Анна, 24 роки

Мені з маршрутками не дуже щастить. Коли їздила щодня на навчання, завжди запізнювалась. Живу я майже біля зупинки. Тільки-но виходжу з двору – перед носом поїхала маршрутка, потім чекаю хвилин 15 і теж ні – маршрутка повна. Чекаю далі, знов проїжджає повний автобус, навіть, не зупиняючись. Тоді в наступну маршрутку я з нервами втискуюсь і їду, якщо це можна так назвати. Тримаючись двома пальцями за поручень, стою з сумкою майже в зубах, бо з усіх сторін мене підперли люди. Мало мені біди з автобусами, так ще й водії трапляються самі грубіяни. Одного разу їхала на співбесіду у Херсон. Місце мені зазначили – кінцева зупинка міста Херсона. Я не знаючи де це, зайшовши в автобус, попросила водія щоб він підказав мені де виходити. І сіла поруч. Їду я, їду, задумавшись про нову роботу і чекаючи голосу водія про свою зупинку, і чую слово Чорнобаївка кінцева… Підхожу до водія і питаю, чому ж він не підказав мені коли виходити на моїй зупинці, я ж просила. На що той відповів: Ой, я забув. І взагалі не розчув і не правильно зрозумів. Я в розпачі, по часу вже мала бути біля свого офісу, вийшла на зупинці і стала чекати автобусу назад у місто. Дякувати Богові, трапився гарний водій, котрий двічі мені сказав про мою зупинку і я запізнилась лише на 10 хвилин.

Світлана, 25 років

Нещодавно я їздила на роботу до Херсону. Майже кожного дня у автобусі відбувались всілякі випадки. Я тільки встигла зайти до автобусу, була ще з великим пакетом, а водій вже репетує: Дівчино, куди ви? Гроші давайте, потім сідайте. То люди між собою не можуть поділити місця та сваряться, то кричать на кондуктора чому такий дорогий проїзд і вчиняють цілий конфлікт, через який не може відправитись автобус. Коли заходять люди з пиріжками чи чимось схожим, проноситься різкий запах по салону, який не вивітрюється майже всю дорогу. До Шуменського ще можна їхати спокійно, а там людей набивається повен салон. Та ще й так, що майже один на одному. Деякі навіть сумки чи пакети кладуть ледве не на голови сидячим пасажирам. Такі поїздки, звісно ж, дуже втомлюють і засмучують. Вікна та занавіски брудні, повно пилу, сидіння затерті та порвані. Люди злі. І за це ще беруть чималі кошти. Ніякого комфорту. Бували, звісно, і веселі історії в маршрутках. Одного разу, у Комишанах зайшов у автобус чоловік, представник ромської національної меншини. Років 50-ти, у цікавому вбранні, на голові міліцейська фуражка. Так цей чолов’яга підняв усім настрій – співав і танцював аж до Білозерки. Белькотав щось по-своєму та не зовсім зрозуміло, зате всі посміялись.

Світлана, 50 років

Перевозкою задоволена частково, тому що у Надеждівському напрямку скорочені рейси. Відношення водіїв загалом нормальне. Бувають випадки порваних сидінь. Одного разу подерла собі джинси об сидіння, а одна моя знайома порвала куртку об пружину, яка вилізла з сидіння.

Артем, 39 років

У напрямку с.Кізомис громадський транспорт ходить більш менш стабільно. Графік зручний. Більшість водіїв є мешканцями громади, тому завжди ввічливі та привітні. Автобуси чисті. Хлопці дотримувалися карантинних обмежень, не брали “стоячих” та завжди в наявності захисні маски. Гірша ситуація із Дніпровським напрямком. Часто автобуси брудні та і час між автобусами дуже великий (але це залежить від кількості пасажирів і маленького населеного пункту). З Янтарного мешканці пішки добираються до траси і в сніг, і в дощ.

Наталія, 37 років

Кожного дня не користуюся громадським транспортом, а лише тоді, коли потрібно поїхати до міста. Пам’ятаю, до червоної зони, зранку  водії набирали стільки пасажирів, що не могли закрити двері. Така поїздка для людей – це одні муки. Хочеться, щоб водії самі так проїхалися і  відчули як воно. Також не одноразово чула як водії жахливо ставляться до людей,  зверхньо та підвищуючи голос. Навіть з літніми людьми розмовляють як з рівними і теж на підвищених тонах. Мені б хотілося від поїздок більшого комфорту, а від водіїв ввічливості та хорошого ставлення до пасажирів.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info