28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Світлана Позняк, депутат Музиківської ОТГ: “Ми працюємо для поліпшення життя у громаді”

Світлано Вікторівно, розкажіть трохи про себе.

Я корінна жителька с.Східне, в молоді роки (мабуть, як і всі)  шукала щастя в місті, там навчалася, працювала  та свою сім’ю створила з хлопцем з нашого села, з яким ми вже в шлюбі шістнадцять років. Саме чоловік наполіг повернутися в село. Не скажу, що я була задоволена, навіть навпаки в мене був розпач, я не бачила ніяких перспектив для себе, але  на той момент була у декретній відпустці, тож погодилася на переїзд, через п’ять років я знову народила, коли вийшла з декрету пішла працювати на підприємство «Авангард»,  де я пропрацювала майже два роки, в 2013 році  подала свою кандидатуру на посаду директора БК,  де й працюю вже сьомий рік (як плине час).

Як давно ви є депутатом?  Скільки каденцій? Коли вас вперше обрали?

Депутатом  Східненської сільської ради я стала в 2010 р. Вже десять років роботи на цьому поприщі маю за плечима.

Чому Ви вирішили займатися депутатською діяльністю? Що підштовхнуло до цього?

Скажу відверто, я ніколи  не задумувалася над тим, що колись буду депутатом. Та одного разу  моя вчителька з української мови подзвонила і зробила таку пропозицію. Я була трохи здивована, бо я не цікавилася цим, але її слова: «Світланка, в житті громади треба приймати участь, це тобі в житті знадобиться», – зіграли свою роль.

Які були очікування від депутатської діяльності і яка реальність?)))

Ну  розпочнемо з очікувань від депутатської діяльності. В моїй уяві я бачила, що  буду впливати на якісь рішення, за щось голосувати, та  вже на першій сесії  в мене з’явилося відчуття безпорадності, було дуже багато нового для мене, в чому я не розбиралася: прийняття бюджету, всілякі програми, комісії  і багато іншого…  Мені знадобилася не одна сесія, щоб зрозуміти, а що ж саме входить в обов’язки депутата. Моя порада для секретаря сільської ради: організовувати людям, які виграють вибори, курси чи роздатковий матеріал,  щоб вони розуміли  наскільки це відповідально  бути довіреною особою своїх односельців.

Звідки берете натхнення та внутрішні сили?

Натхнення – воно для мене дуже важливе, я людина творча та емоційна і щоб, як то кажуть, « горіти» мені треба бути завжди в русі. Мені повезло, я  маю однодумців, які мене підтримують і поділяють мою точку зору, це важлива складова,  тому що коли є команда, спільні цілі, ти рухаєшся і бачиш результат.

Як взаємодієте, співпрацюєте, спілкуєтесь зі своїми виборцями?

Так як в нас село маленьке, всіх своїх виборців я знаю в обличчя. Якщо в когось виникають питання, люди мені телефонують і ми намагаємося вирішити проблему, якщо це якась важлива інформація, яка стосується моїх виборців, тоді я йду до кожного і пояснюю суть питання.

Чи важко працювати з колегами по депутатському корпусу? Як вдається/не вдається домовитися?

З колегами по депутатському корпусу я познайомилася, коли ми об’єдналися з Музиківською сільською радою. Я хвилювалася, що питання, які стосуються саме наших сіл будуть, м’яко кажучи, ігноруватися (кількість депутатів  Музиківки перевищувала наших) . Та мої побоювання виявилися марними, великих конфліктів ніколи не було, а якщо якісь непорозуміння траплялися, то вирішувалися мирним шляхом.

Який досвід/знання отримали для себе під час роботи депутатом?

 Тепер про досвід який я отримала.  По-перше, ти розумієш де беруться кошти в громаді і куди їх витрачають, як депутат ти можеш впливати  на покращення якості життя людей своїми рішеннями, бувають і непопулярні рішення, наприклад підвищення тарифів або налогів, і ти голосуєш, і береш на себе відповідальність за свій відданий голос.

Які поради Ви можете дати майбутнім депутатам?

Порада депутатам – не розчаровуватися і знаходити компроміси в спірних питаннях; пам’ятати , що ми працюємо для поліпшення життя у громаді. І, звичайно, здавати депутатський звіт( є над чим подумати). Всім бажаю перемоги!

Спілкувалася Катерина Оксенюк 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info