36.5 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

До уваги мешканців Білозерської громади !

Шановні жителі Білозерської громади!

Ви можете вплинути на місцеву бюджетну політику. Все що вам необхідно для цього, надати свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика та ваші пропозиції. Також це можуть бути вже підготовлені проекти в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень сільської влади, чітко та конкретно сформульовані.

Свої пропозиції надавайте в електронній формі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEHHHNeIJjTN0zQHTL1nwkIbCxoK47WPMUwvpwcyrOVURe0Q/viewform

Окрім цього, свої пропозиції ви зможете надати у письмовій формі під час вуличної акції “Впливай на бюджет своєї громади“ , яка відбудеться 16 жовтня 2019 року у Білозерці, по вулиці Свободи, біля центрального фонтану. Організатори заходи громадська організація “Білозерський центр регіонального розвитку “

Всі зібрані пропозиції будуть систематизовані для врахування при підготовці проекту бюджету Білозерської селищної ради на 2020 рік, а також оприлюднені. Тож, долучайтесь до подання пропозицій та самостійно визначайте, на що саме варто спрямувати частину бюджетних коштів.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info