70% підтоплених будинків у Дар’ївській громаді вже придатні для життя

0
209

Власники підтоплених будинків у Дар’ївській громаді поступово відновлюють пошкоджене майно. Наразі вже 70% таких осель придатні для життя.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада.
Господарі будинків, які опинилися у зоні підтоплення, отримали гумдопомогу та будівельні матеріали – дошки, цемент, шифер, пісок. Все це вони використали для ремонту домівок.

Власники осель, в яких можна було зробити ремонт менше ніж за 200 тисяч гривень, уже отримали гроші та відновили будинки.

Тим, у кого відновлення оселі вартує до 500 тисяч гривень, кошти нарахують за урядовою постановою.

Наразі  незрозуміло, яку саме допомогу отримають власники домоволодінь, які вже неможливо відремонтувати.
Отримати допомогу для тимчасового ремонту пошкоджених осель мешканці громади можуть у сільській раді. Для цього необхідно звернутись до старости.

  • Більш ніж 150 мешканців Білозерської громади отримали OSB-листи для ремонту осель. 200 місцевим жителям передали ковдри, подушки, постільну білизну, матраци, посуд, лампи на сонячних батареях тощо. Гумдопомогу привезли волонтери гуманітарної місії “Проліска”.
  • Мешканці Дар’ївської громади отримали металопрофіль для ремонту домівок. Будівельні матеріали передала Міжнародна організація з міграції (МОМ).
  • Дар’ївська військова адміністрація передала мешканцям Токарівського старостату 130 генераторів. Йдеться про допомогу жителям Понятівки, Токарівки, Іванівки та Новотягинки. Населені пункти наразі повністю знеструмлені.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь