30 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

7 травня відбулась нарада керівників закладів освіти Білозерської ОТГ

 Білозерка.info

Сьогодні, 7 травня, в ЦТЮМ відбулась нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та мистецької школи Білозерської селищної ради під головуванням Валерія Білоуса.

Присутні розглянули 7 питань, серед яких направлення дітей на оздоровлення до дитячого оздоровчого табору ім. Ю.О. Гагаріна, формування списків дітей, один з батьків яких є учасником АТО на оздоровлення у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Крилатий», проведення заходів присвячених Дню пам’яті та примирення і Дня Перемоги у Другій світовій війні та підготовка до роботи відпочинкових таборів з денним перебуванням дітей.

Крім того, на порядок денний було винесено питання Про підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти селищної ради у 2018/19 навчальному році та їх підвезення до пунктів тестування для проходження ЗНО у місті Херсоні.

 

За матеріалами: Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info