27.2 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Увага! Конкурс “Краща книга Херсонщини”

 Білозерка.info

Обласна державна адміністрація з 02 вересня до 01 жовтня 2019 року розпочинає прийом заявок  на участь в обласному конкурсі «Краща книга Херсонщини».

Запрошуємо місцевих авторів (упорядників) книг, місцеві видавництва, науково-дослідницькі підприємства, заклади освіти та бібліотеки, громадські об’єднання взяти участь в обласному конкурсі «Краща книга Херсонщини». Він проводиться з метою сприяння розвитку місцевого книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, виховання культури читання та любові до української книги.

За встановленою формою до Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації необхідно подати заявку на участь у конкурсі за адресою : 73000, м. Херсон, пл. Свободи,1, каб.411, з позначкою «Конкурс «Краща книга Херсонщини».

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: (0552) 32-11- 04 або e-mail: іnform_pol@ukr.net.

Положення про конкурс та заявку на участь можна знайти тут.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info