5 населених пунктів Білозерщини залишаються без електропостачання

0
264

Під час відступу з населених пунктів правобережжя Херсонщини ворог знищив частину комунікацій. Сьогодні відновлення критичної інфраструктури в області триває, проте частина населених пунктів і досі залишаються без електропостачання. Зокрема, 5 сіл на Білозерщині.
Про це повідомила Херсонська РВА у Facebook.
Із 59 деокупованих сіл та селищ Херсонського району світло повернули у 54. Наразі електропостачання відсутнє у Дослідному Білозерської ТГ, селах Понятівка, Токарівка, Іванівка та Новотягинка Дар’ївської громади.
В інших населених пунктах Білозерщини перебої з електропостачаннями періодично виникають через ворожі обстріли. Найбільше від російських атак потерпають Дніпровське, Кізомис, Берегове та Янтарне Білозерської громади.

У Посад-Покровському Чорнобаївської ТГ наразі відбудували 9 трансформаторів та 100% ліній електромереж, світло є у 339 будинках.
В Олександрівці Станіславської громади електрику відновили у 250 приватних садибах, приміщенні старостату, КП, ФАПу та 4 магазинах. Ремонтники встановлюють опори, монтують електродроти та відповідне обладнання на лініях ЛЕП-10 та 0,4 кВт.
Працівники АТ “Херсонобленерго” проводять ремонтно-відновлювальні роботи в області, однак процес ускладнюють брак спецтехніки, мінування території та ворожі обстріли.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь