11.9 C
Kherson
Неділя, 3 Грудня, 2023

Останні новини

5 лайфхаків, які допоможуть зберегти заряд телефону якомога довше

Сьогодні по всій Україні тривають аварійні відключення світла. Через відсутність електроенергії ми можемо залишитися без телефонного зв’язку, адже заряд акумулятора пристроїв вичерпується. Подовжити роботу мобільних допоможуть наступні п’ять лайфхаків:

Пишіть повідомлення замість дзвінків

Хочете мати можливість бути на зв’язку довше – скоротіть розмови. Замість цього – пишіть текстові повідомлення, це значно менше розрядить телефон.

Використовуйте ноутбук

Цей пристрій допоможе вам підзарядити телефон, якщо в нього звісно хороший акумулятор. Ноутбук можна використовувати на кшталт «павербанка». І хоч він не зможе повністю зарядити ваш телефон, підтримувати рівень заряду цим способом цілком можливо.

Заряджайте телефон від авто

USB-порт або перетворювач потужності є в більшості сучасних автівок.  Пристрій необхідно підключити до прикурювача в машині і таким чином зарядити смартфон. При цьому, не забувайте, що не можна залишати машину з увімкненим двигуном у закритому приміщенні, адже це може бути надзвичайно небезпечною і навіть смертельною.

Закрийте зайві програми

Не забувайте, що використання деяких програм може стати причиною швидкого розрядження телефону. Тож закривайте або видаляйте зайві додатки і тим самим заощаджуйте заряд телефону. Крім того, можна зменшити яскравість екрана, вимкнути Wi-Fi та Bluetooth.

Придбайте павербанк

Цей пристрій часто виручає людей у дорозі, тож може допомогти і при тривалій відсутності електроенергії. Проте не забувайте його вчасно заряджати і контролювати цей момент.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info