27.3 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

5 квітня в Олександрівці відбувся відкритий чемпіонат з боксу

 Білозерка.info

5 квітня у Олександрівському будинку культури зустрілися боксери з Херсону, Скадовська, Каховки, сіл Широка Балка, Станіславу та Олександівки Білозерського району, сіл Михайлівка та Новомиколаївка Скадовського району у відкритому чемпіонаті Білозерської – РК-ДЮСШ з боксу.

Відкриття чемпіонату розпочалося з урочистого параду. Почесних гостей представив спеціаліст із соціальних питань Горб Вадим Сергійович. Спортсменів привітали: засновник компанії “ЕКО ЛЕНД” Бахтін Артем Павлович, сільський голова Олександрівки Биря П. І., віце-президент федерації з боксу Вибрацький В. В., виконуючий обов’язки старости с. Широка Балка Самойленко І. Д.; начальник відділу освіти, молоді та спорту Станіславської сільської ради Потапова А. Ю. Вітання завершив головний суддя змагань Абрамович Максим.

58 учасників, з них 8 дівчаток, було поділено за ваговими категоріями на 29 пар. Незабутні видовищні змагання не обійшлися без мілких травм, але весь процес контролювався заступником головного судді з медичного забезпечення Абрамович Л. В. Результати відкритого чемпіонату підводилися членами суддівської команди у складі: супервайзера – Абрамович М. (національна категорія, с. Станіслав); головного секретаря – Олійниченко С. (національна категорія, с. Новомиколаївка); суддів першої категорії із с. Станіслав – Приймакова І., Дрижак В. та Нікітюк А; рефері Мазур Г. (перша категорія, м. Херсон) та Мальцева Д. (національна категорія м. Каховка).

За підтримки компанії “ЕКО ЛЕНД” боксери були нагороджені особисто від засновника Бахтіна Артема Павловича, олександрівського сільського голови Бирі Петра Івановича, керівника земельного відділу Прилуцького Сергія Васильовича та виконачого директора Воловик Олександри Сергіївни – меладями, грамотами та солодкими подарунками.

Чемпіонат тривав майже 3 години та за цей час боксери показали всю свою витримку та майстерність, сміливість і жагу до перемоги з такими результатами:
1) Білов В. – ІІ місце;
Мунтян С. – І місце.
2) Проценко І. 
Музика В. – нічия.
3) Олійник А. – ІІ місце;
Барік Д. – І місце.
4) Куделя Р. 
Новосад Д. – нічия.
5) Александровський Б. – І місце;
Львов Д. – ІІ місце.
6) Масинець Н. – І місце;
Філіпов Є. – ІІ місце.
7) Вишніцька В. 
Гаврікова А. – нічия.
8) Меренчук Н. 
Мандрик Є. – нічия.
9) Грицевич Р.
Хитрич Р. – нічия.
10) Алмашов В. 
Барік В. – нічия.
11) Кавун Є.
Пода М. – нічия.
12) Плохотніченко Д. – І місце;
Максимов М. – ІІ місце.
13) Халявін Р.
Козоріз В. – нічия.
14) Балабан І. – І місце;
Чаплай А. – ІІ місце.
15) Ні К.
Владіміров Є. – нічия.
16) Часник Г. – І місце;
Лубковська В. – ІІ місце.
17) Матвіюк М. – І місце;
Гавріков Г. – ІІ місце.
18) Банько І. – ІІ місце;
Гаркуша П. – І місце.
19) Дорохін І.
Тимофіїв В. – нічия.
20) Майдан С.
Ніколюк А. – нічия.
21) Шевчук Артур
Шевчук Артем – нічия.
22) Глушич М.
Мунтян С. – нічия.
23) Лисенко К. – І місце;
Милейко М. – ІІ місце.
24) Денищенко Д. – І місце;
Новосад М. – ІІ місце.
25) Майдан С. – І місце; 
Зіняк Д. – ІІ місце.
26) Родіонов М.
Смашнов К. – нічия.
27) Кухаренко В. – ІІ місце;
Куліков О. – І місце.
28) Гаркуша В.
Базозян А. – нічия.
29) Меренчук О.
Сірий М, – нічия.

Також, засновник компанії “ЕКО ЛЕНД” Бахтін Артем Павлович нагородив пам’ятними статуетками та призовим гарантом Барік Д. як кращого боксера, Вишніцьку В. за достойне ведення тактико-технічного бою та Олійник А. за незламну волю до перемоги.

Щиро вітаємо боксерів і їхніх тренерів з перемогами та дякуємо всім, хто знайшов час та приїхав підтримати підростаючих спортсменів!

[su_slider source=”media: 6310,6309,6308,6307,6306,6305,6304,6303,6302,6301,6300,6299,6298,6297,6296,6295,6294,6293,6292,6291,6290,6289″ limit=”30″ target=”blank” width=”700″ height=”400″ title=”no” speed=”700″]

За матеріалами: Компанія “ЕКО ЛЕНД”

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info