28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

5 громад Херсонщини отримали 15 генераторів для облаштування укриттів

Сьогодні ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” отримала та передала у партнерські громади перше обладнання в рамках реалізації проєкту “Допомога звільненим громадам Херсонської області” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Нагадаємо, що одним із напрямків проєкту є облаштування укриттів в Музиківській, Чорнобаївській, Дар’ївській, Станіславській та Білозерській громадах. 

“Забрати обладнання ми змогли лише з другої спроби через обстріл Херсона та постійну небезпеку. Ще раз дякуємо представникам громади, які взяли на себе доставку обладнання до своїх населених пунктів. Колись це були буденні речі, а зараз – додатковий ризик!” – коментує Катерина Оксенюк, керівниця проєкту.

Ворожі обстріли населених пунктів та критичної інфраструктури тривають, тому питання облаштування укриттів не втрачають актуальності, а щойно деокуповані території лише починають свій шлях в цьому напрямку. Громади вже зараз остаточно визначаються з приміщеннями для облаштування укриттів, за потребою прибирають захаращення, роблять ревізію власних ресурсів та вивчають вимоги для безпечного перебування людей.

Генератори – це обов’язковий пункт в списку необхідного оснащення кожного укриття. Маючи генератори, люди зможуть більш комфортно облаштувати свій побут та перечекати моменти небезпеки навіть при відсутності електропостачання. Пристрої дозволять людям задовольнити свої мінімальні потреби – приміщення буде освітлене, з’явиться можливість зарядити телефони та інші дрібні гаджети.

Завжди сподіваємося на краще, але готуємося до гіршого. Пам’ятаймо, що війна ще не закінчилася і тому треба бути готовим до усього, аби зберегти власне життя та життя своїх близьких. 

Технічна допомога стала можливою в рамках проєкту “Допомога звільненим громадам Херсонської області”, який реалізує ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” за підтримки Компанії Кімонікс Інтернешнл Інк., яка в Україні має статус організації, що забезпечує реалізацію проєкту міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info