13.3 C
Kherson
Неділя, 17 Вересня, 2023

Останні новини

42 сім’ї отримали ордери на квартири в реконструйованому будинку в Білозерці

 Білозерка.info

Сьогодні відбулося урочисте відкриття реконструйованого будинку в Білозерці.  Перерізали червону стрічку голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій та заступник голови обласної ради Оксана Рукавішнікова.

42 сім’ї, серед яких медики, учасники АТО, багатодітна сім’я отримали найкращий подарунок до Нового року – ордери на квартири.

«Протягом уже цілого року обласна рада і обласна адміністрація продуктивно працюють одною командою. І, незважаючи на сумніви та скептицизм, який звучить в наш бік, вважаю, що наша робота успішна. Можливо її не настільки яскраво видно і не так часто ми звітуємо про свої результати, як хотілось би, але вона є. Свідчення цього – новий житловий будинок в Білозерці. Так, це робота не одного дня чи місяця. Це щоденна кропітка і об’ємна праця всієї нашої команди», – сказала в своїй промові Оксана Рукавішнікова.

Поряд із цим, Андрій Гордєєв відзначив, що у поточному році була розпочата добудова низки об’єктів незавершеного будівництва під багатоквартирне житло в рамках діючої програми «Власний дім».

«Першу чергу будинку в Білозерці зараз вводимо в експлуатацію! На черзі – другий корпус, а також багатоквартирні будинки в смт Чаплинка та м. Скадовськ», – резюмував голова обласної державної адміністрації.

 Білозерка.info

“Вже зараз в квартири підведені всі комунікації, є лічильники, автономне опалення, залишилися невеликі недоробки, які будуть усунені найближчим часом, зараз можна робити ремонти і готуватися до заселення, – пише на своїй сторінці у Facebook Андрій Путілов, депутат Херсонської обласної ради. – Це знаковий проект для Білозерки. За півроку спільними зусиллями обласної та районної адміністрацій, обласної ради нам вдалося перетворити символ безгосподарності – недобудовану 25 років тому поліклініку – в сучасний багатоквартирний будинок. У наступному році так само командою, впевнений, що введемо в експлуатацію поліклініку на першому поверсі. Ми всі ставили перед собою завдання – показати, що зміни можливі, що вони є і будуть”/

Довідково: Це вже другий багатоквартирний об”єкт в Білозерці, реконструйований в рамках програми “Власний дім” Обласного Фонду індивідуального будівництва на селі. Програма “Власний дім” – це довготермінові пільгові позики сім’ям, які проживають у селі.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info