18.1 C
Kherson
Четвер, 25 Травня, 2023

Останні новини

300 тисяч – на соціальний захист білозерців

 Білозерка.info  Білозерка.info

У рамках Програми соціального захисту населення на території Білозерської селищної ради на 2016 рік було проведено 10 засідань комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення з приводу вирішення питання про надання матеріальної допомоги. За результатами роботи комісії було надано матеріальну допомогу (на лікування, покращення житлово-побутових та соціально-побутових умов, на поховання, при надзвичайних ситуаціях) 360 громадянам – пенсіонерам, інвалідам, одиноко проживаючим, багатодітним сім’ям, чорнобильцям, учасникам АТО та членам їх сімей, учасникам війни і таке інше на загальну суму – 275,1 тис. грн. Згідно Програми здійснено видатки з селищного бюджету на пільгове зубопротезування 34 ветеранам праці, 1 учаснику бойових дій, 1 учаснику бойових дій в зоні АТО, 2 учасникам війни та 1 дитині війни на загальну суму – 27,1 тис. грн.

У рамках Програми протягом 2016 року було здійснено 292 обстежень житлово-побутових умов категорійного населення.

У рамках даної Програми було надано матеріальну допомогу на покращення житлових умов, а саме придбання житла багатодітній сім’ї, в якій народилася трійня, на загальну суму – 199,0 тис. грн.

За звітний період програма профінансована в сумі – 302,2 тис. грн., при затверджених планових показниках з урахуванням змін в сумі – 302,2 тис.грн., або 100 %.

Також здійснюється фінансова підтримка галузевої Програми соціального захисту ветеранів війни та праці, за 2016 рік програму профінансовано в сумі – 8,6 тис. грн., при затверджених планових показниках з урахуванням змін в сумі –25,0 тис.грн., або 34,4 %.

Довідково: використано інформацію із звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку підвідомчої території та галузевих програм  за 2016 рік (рішення сесії Білозерської селищної ради №188 від 23.03.2017р).

Елла Петренко спеціально для Білозерка.Інфо

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info