28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

26 грудня у Херсоні відбудеться зустріч  з Ахтемом Сеітаблаєвим – режисером фільму “Кіборги”

 Білозерка.info

26 грудня у Херсоні відбудеться зустріч  з Ахтемом Сеітаблаєвим – українським актором та режисером фільму «Кіборги. Герої не вмирають».

У ККЗ «Ювілейний» він особисто презентуватиме художній фільм власного виробництва «Кіборги. Герої не вмирають», присвячений  героїчній обороні Донецького аеропорту  під час нинішньої російської агресії проти України.

А. Сеітаблаєв представить свій фільм безпосередньо учасникам оборони Донецького аеропорту, котрі мешкають в Херсонській області, а також членам їх родин, учасникам антитерористичної операції на Сході України, волонтерам та громадськості.

Вартість квитка наразі – 60 грн, але передбачається зниження. Для участників бойових дій, та їх родин вхід безкоштовний.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info