8 C
Kherson
Вівторок, 28 Листопада, 2023

Останні новини

21 травня працівники районного будинку культури провели творчу акцію з нагоди Всесвітнього Дня вишиванки.

21 травня працівники районного будинку культури провели творчу акцію з нагоди Всесвітнього Дня вишиванки.

До заходу долучилися голова райдержадміністрації Andriy Nedelko, керівники структурних підрозділів РДА, районних служб і управлінь, працівники центральної районної бібліотеки, Велетенського будинку культури і місцевої школи. Кожен учасник акції розфарбував частину українського орнаменту, який прикрасив центральний вхід до районного будинку культури в смт Білозерка.

Зображена на вертикальному малюнку восьмикутна зірка – символ Божої матері, яка захищає материнство і сімейні цінності. Споконвіку, наші пращури використовували цей символ як універсальний оберіг у своєму побуті.

У цей день багато працівників різних закладів і установ прийшли на роботу у вишиванках, яскраві тематичні фото заполонили соціальні мережі.

Вишиванка – це дуже гарно і патріотично!

Шануймо наші традиції, одягаймо вишиванки і завжди пам’ятаймо про своє коріння!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info