204 дитини з Чорнобаївської громади отримали планшети від UNICEF

0
128

UNICEF надав 5000 ноутбуків і планшетів для школярів із сільських громад на деокупованих територіях Херсонської області. Частину гаджетів отримали діти з Чорнобаївської громади.

Про це повідомили у Телеграмі Херсонської ОВА.

В рамках робочої поїздки на Херсонщину Віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук разом із начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним побували у Посад-Покровському і Киселівці.  Представники влади передали ноутбуки та планшети школярам цих двох сіл. Сучасні гаджети отримали 204 дитини.

Станом на ранок 1 квітня 2023 року більше ніж 1411 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 467 дітей загинуло та понад 944 отримали поранення різного ступеню тяжкості. Ці цифри не остаточні. Триває робота з їх встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 448, Харківській – 275, Київській – 127, Херсонській – 94, Запорізькій – 88, Миколаївській – 85, Чернігівській – 68, Луганській – 66, Дніпропетровській – 66.

У селі Посад-Покровському встановили перші 20 модульних будинків на подвір’ях пенсіонерів та людей, в яких повністю  зруйноване житло. Всього Посад-Покровське отримало 328 модульних будиночків.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь