200 родин із Білозерської громади отримають дрова від селищної ради

0
312

За кошти Білозерської селищної ради придбали дрова для 200 домоволодінь. Йдеться про категорійні родини, які отримують відповідну допомогу першочергово.

Про це нашому кореспонденту повідомили у Білозерській СВА.

“Загальна потреба громади у паливній деревині складає не менше 10 тисяч кубометрів на опалювальний сезон. На сьогоднішній день перш за все  забезпечуємо деревиною категорійне населення”, – йдеться у повідомленні СВА.

Станом на 28 грудня громада вже отримала тверде паливо від Міжнародної організації з міграції (МОМ) для прибережних сіл Дніпровського і Кізомиського старостинських округів. Загалом дрова передали більше як для 200 домогосподарств у цих населених пунктах.

47 родин із Білозерки отримали паливну деревину від Данської організації церков, яка “зайшла” у громаду за сприянням ГО “Білозерський регіональний центр розвитку”.

Крім того на початку 2024 року МОМ планує забезпечити паливної деревиною ще 400 домоволодінь.

  • Мешканці Білозерської громади можуть отримати OSB-плити. Допомога передбачена для власників житла, пошкодженого внаслідок ворожих обстрілів. Щоб одержати будматеріали, необхідно звернутися до селищної ради.
  • Напередодні Нового року поліцейські з Чернівців передали подарунки для учнів Миролюбівського ліцею.
  • Благодійний фонд “Об’єднання” підсумував перший етап опитування мешканців Чорнобаївської, Білозерської та Станіславської громад щодо перспектив їх відновлення.
Фото – ілюстративне

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь