179 родин у Дар’ївській громаді отримали допомогу на утримання підсобного господарства

0
414

У Дар’ївській громаді 179 домогосподарствам, що утримують свійських тварин, надали допомогу для утримання підсобного господарства. Родини отримали ваучери на корми, ветеринарні ліки та ремонт сараїв.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.
Програму підтримки вдалось реалізувати на території Дар’ївської громади завдяки співпраці з ГО “Земля Таврії”. Проєкт впроваджує Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Ваучери на ремонт господарських споруд сім’ї використовують в “Епіцентрі” у Миколаєві.
Учасникам програми, які поки що не замовили ліки для тварин, потрібно зробити це до 31 березня 2024 року. Тим, хто бажає зареєструватись у програмі, необхідно терміново повідомити про це працівників старосту.

  • Працівникам Центрів надання адміністративних послуг у Білозерській, Дар’ївській, Музиківській, Станіславській та Чорнобаївській громадах передали електровелосипеди. Транспортні засоби надійшли від організації “Кімонікс Інтернешнл Інк.” у межах ініціативи «Зміцнення громадської довіри» (UCBI – 4).
  • У Херсонській області запрацює гінекологічна клініка “на колесах”. У ній жінки зможуть отримати консультації, пройти обстеження із застосуванням УЗД-діагностики тощо. Автівки вдалось придбати за фінансової підтримки урядів Швеції та Норвегії.
  • Станіславська СТГ отримала сівалку та дискову борону. Техніка призначена для місцевого комунального підприємства. Обладнання надійшло у межах проєкту місцевого економічного розвитку Програми “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь