28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

17 кращих педагогів та 2 заклади району будуть відзначені одноразовими стипендіями

 Білозерка.info

З метою заохочення кращих педагогічних працівників району, які підготували переможців та призерів різнорівневих конкурсів, олімпіад, турнірів, змагань та досягли високих результатів у фахових конкурсах, стимулювання дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів району за проведення дослідно-експериментальної діяльності обласного та Всеукраїнського рівнів розпорядженням голови Білозерської районної державної адміністрації та рішенням сесії районної ради було затверджено механізм вручення щорічних одноразових стипендій кращим педагогічним працівникам та закладам у галузях дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Білозерського району.

4 вересня 2017 року у відділі освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації відбулось засідання постійної комісії з призначення щорічних одноразових стипендій, на якому був присутній перший заступник голови Білозерської районної державної адміністрації Олексій Журавленко.

Кожну кандидатуру на призначення стипендії було розглянуто окремо, з індивідуальним голосуванням членів комісії.
За підсумками розгляду, незабаром 17 педагогічних працівників району отримують одноразові стипендії від 1 до 3 тис.грн (в залежності від рівня досягнення), а 2 освітні заклади – Станіславський ясла-садок «Казка» та Правдинська ЗОШ I-III ступенів стипендії в розмірі 20 тис.грн кожний за участь у проведенні дослідно-експерементальної роботи Всеукраїнського рівня.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info