20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

139 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу від Угорської Екуменічної Служби

 Білозерка.info

У лютому вже в черговий раз  за сприянням Білозерського  районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді за фінансової підтримки міжнародного союзу «АСТ-Альянс» (м. Женева) у виконанні Угорської Екуменічної Служби Допомоги (м. Будапешт) і місцевого партнера у Херсонській та Донецькій області  ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» (м. Херсон) здійснювалася програма гуманітарної допомоги для сімей постраждалих від озброєних конфліктів а саме внутрішньо переміщених осіб з Донецької, Луганської областей  та АР Крим.

В Білозерському районі допомогу у вигляді продуктового набору та засобів гігієни  цього разу отримали 139 внутрішньо переміщених осіб та 10 сімей отримали спец пакети по догляду за дітьми до 2-х років. Інформацію щодо кількості перебуваючих осіб даної категорії в районі Білозерському районному центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді була люб’язно надана сільськими радами  та за їх сприяння гуманітарна допомога надана людям особисто.

 Білозерка.info

Угорська екуменічна служба допомоги (заснована в 1991 році) – сьогодні це одна з найбільших визнаних міжнародною спільнотою, угорських некомерційних громадських організацій. Вона допомагає потерпілим та нужденним при підтримці своєї зростаючої спільноти експертів, волонтерів, донорів та корпоративних партнерів.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info