116 домогосподарств Білозерщини зазнали підтоплення через підрив росіянами Каховської ГЕС

0
180

Внаслідок теракту російської армії на Каховській гідроелектростанції постраждали 13 населених пунктів у Білозерській, Дар’ївській та Чорнобаївській ТГ.

Про це повідомила Херсонська РВА у Facebook.

У Білозерській громаді, а саме у Білозерці, Дніпровському, Кізомисі, Велетенському та Береговому були підтоплені 116 домогосподарств. У них проживало 238 людей.

На території Дар’ївської СТГ підтоплення зазнав 251 будинок – у Дар’ївці, Микільському, Понятівці, Федорівці, Інгульці, Ясній Поляні та Зарічному. 446 осіб проживало в цих оселях.

У Чорнобаївці через підтоплення пошкоджені 19 будинків, у яких жило 36 місцевих мешканців.

У громадах комісії, утворені при військових адміністраціях, проводили обстеження будівель та споруд, що зазнали руйнувань внаслідок катастрофи на Каховській ГЕС. Також були розроблені плани робіт, в яких визначено черговість та строки їх виконання.

Комісії займались підрахунком розмірів компенсацій для відновлення пошкоджених та знищених будинків. Наразі фахівці опрацьовують матеріали обстеження та складають відповідні акти.

  • У Херсонському районі через російську окупацію та обстріли пошкоджені 7090 об’єктів. З них 6791 – це житлові будинки, а 299 – заклади соціально-культурної сфери та об’єкти критичної інфраструктури.
  • У Чорнобаївській громаді встановили 6 камер відеонагляду. Оснащення купили за рахунок коштів Програми розвитку ООН. Також у селах Чорнобаївка, Благодатне та Киселівка з’являться пожежні гідранти.
  • До Миролюбівки та Паришевого Білозерської ТГ доставили продуктові набори. Кожен набір складається із продуктів довготривалого зберігання. Допомогу привезли волонтери Global Empowerment Mission.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь