10 років в’язниці загрожує колаборантам, які проводили “референдум” у Білозерській громаді

0
633

На Херсонщині судитимуть двох зрадників, які брали участь в організації та проведенні псевдореферендуму у Білозерській громаді.
Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура у Telegram.
У вересні 2022 року фігуранти обійняли посади членів “дільничних виборчих комісій” при окупаційних органах влади. Зрадники діяли у Білозерці, Томиній Балці, а також Дудчанах Милівської громади. Вони обходили домівки місцевих мешканців з урнами для голосування та закликали поставити відмітку у бюлетенях на користь Росії.
Наразі зрадники знаходяться під вартою. Їх звинувачують у колабораційній діяльності – ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 КК України. Прибічникам “руського міру” загрожує до 10 років позбавлення волі.

  • Двох зрадниць із Білозерської громади судитимуть за колабораціонізм. 41-річна білозерчанка працювала касиром “Пенсійного фонду Білозерської цивільно-військової адміністрації”, а 49-річна мешканка Ромашкового – “головним спеціалістом (економістом) відділу бухгалтерського обліку цивільно-військової адміністрації”.
  • Двом колаборантам, які проводили “референдум” у Музиківській громаді, заочно вручили підозру у колабораціонізмі. Вони діяли у Східному та Загорянівці у складі незаконної виборчої комісії. Зрадникам загрожує від 5 до 10 років в’язниці.
  • На Херсонщині судитимуть жінку, що організовувала “референдум” у Кізомисі Білозерської громади. 54-річна жителька Велетенського обходила домівки жителів Кізомиса, закликала місцевих підтримати загарбників, видавала бюлетені.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь