10 дітей з Чорнобаївки та Киселівки відправилися на психологічну реабілітацію до Києва

0
115

Діти з Чорнобаївської громади пройдуть курс психологічної реабілітації у Києві.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Facebook.
Протягом двох тижнів 10 маленьких мешканців Херсонщини перебуватимуть у Київському дитячому медичному центрі психологічної реабілітації “Джерело”.
Психологи працюватимуть з дітьми для того, щоб вони позбулися тривожності та стресів, навчилися долати страхи і відновили своє ментальне здоров’я.
У вільний час дітлахів чекає спілкування з однолітками, екскурсії історичними місцями Києва та веселі розважальні програми.
Подорож для чорнобаївських та киселівських школярів організовано за підтримки Благодійного фонду “Центр взаємодії “Save Ukraine”. Трансфер забезпечила “Укрзалізниця”.

  • Діти, які проживають у Чорнобаївській та Дар’ївській громадах, 9 жовтня відправились на відпочинок до румунського міста Сучава. 67 дітей із Херсонщини змогли поїхати за кордон завдяки запрошенню від президента об’єднання “Боротьба за свободу”.
  • Громадська організація “Січеславська Просвіта” передала нові книжки та смаколики дітям, які проживають в Олександрівці Станіславської громади.
    Внаслідок активних бойових сільська бібліотека була повністю знищена разом із книжковим фондом. Тож місцеві жителі, серед яких і діти шкільного віку, позбавлені сьогодні можливості скористатися послугами закладу.
  • Мешканцям Микільського і Понятівки доставили допомогу від американських благодійників. Гуманітарний вантаж передав американський фонд Global Empowerment Mission. Місцеві мешканці отримають сімейні та гігієнічні набори.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь